logo

O nás

RED EYED CRÜE – Czech je český motoklub, který nepodléhá a není složkou ani chapterem žádného jiného klubu v Čechách, ani jinde ve světě. Klub vždy podporoval, podporuje a bude podporovat české národní cítění a vlastenecké myšlenky.

Motoklub RED EYED CRÜE – Czech je od roku 2005 v bratském spojení s motoklubem NIGHT WOLVES MG – Russia, ale NENÍ jeho chapterem, ani jinou organizační složkou. Od ledna roku 2014 je Motoklub RED EYED CRÜE – Czech podepsáním oficiální písemné dohody mezi oběma kluby, jediným oficiálně spolupracujícím klubem s NIGHT WOLVES MG – Russia na území ČR.

certifikacem-png
Motoklub RED EYED CRÜE – Czech je postaven na základech přátelství a pomoci, bez rozdílu národnosti či značky motocyklu. Principy a smysl života v klubu je určující a směrodatný pro všechny členy.

Motoklub RED EYED CRÜE – Czech zůstává otevřeným klubem pro všechny, kteří jsou ochotni přijmout pravidla a principy klubu. Klub vyznává svobodu a požitek při jízdě na dvou kolech, je na každém jednotlivci, jestli chce daná pravidla přijmout. Od zájemce o členství v klubu, stejně jako člena klubu, se očekává vytváření hodnot a působení ve prospěch klubu dle svých možností, rozšiřování i bránění myšlenek a principů klubu.